אולם לימי הולדת

יום הולדת 50 

אמא, אבא, סבא או סבתא הגיעו לגיל 50 זהו הגיל בו הם מציינים יובל שלם שהם בחיים, ואתם רוצים לתכנן מסיבה חגיגית לכבודכם כי הגיע הרגע הנכסף לחגוג את היום הזה יחד עם המשפחה והחברים האהובים והיקרים להם. אז מה עליכם לעשות? הנה מספר טיפים איך לחגוג יומהולדת 50.

מקום לחגוג יום הולדת 50

הדבר הראשון שעליכם לעשות הוא להחליט על מקום לחגוג יום הולדת 50, שכן יומהולדת 50 הוא לא עוד יומולדת ומצריך התייחסות מיוחדת במינה. זהו אירוע פרטי לכל עניין ודבר ולכן עליכם לשקול בקפידה את המקום בו יערך, האם בבית? בגינה? באולם או אולי במסעדה בה תוכלו לשכור חדר לאירוע פרטי? וכמובן שיש לקחת בחשבון את כמות המוזמנים שאתם מעוניינים להזמין לאירוע.

רעיונות ליום הולדת 50

אם אתם רוצים להפוך את יום ההולדת לאירוע של ממש תוכלו לשכור אולם ליום הולדת 50 ולהזמין לשם את המשפחה והחברים. אם אתם קרובים יחסית למרכז מומלץ לשכור אולם אירועים בתל אביב, כך כולם יוכלו להגיע בקלות למקום האירוע. כמו כן, חשוב שתיידעו את האורחים כי הם מגיעים ליום הולדת 50 של החוגג בכדי שיוכלו להערך בהתאם מבחינת המתנה אותה ירצו לתת לבעל האירוע.

ובכן, לאחר שהחלטתם על מקום וסגרתם אולם עכשיו תוכלו להתרכז בשאר הפרטים הנדרשים עבור המסיבה.

אוכל – בחרו מנות שבעל/ת השמחה אוהב במיוחד והגישו אותן באירוע, אין ספק שהם ישמחו עד מאד להפגש במנות האהובות עליהם באירוע שלהם.

עוגה – הפתיעו את בעל/ת השמחה בעוגה גדולה שמתאימה לאישיותם, תוכלו להזמין ממעצבת עוגות כל עוגה העולה על רוחכם אשר עשויה להתאים להם ככפפה ליד.

מוזיקה – חשוב שבאירוע יום הולדת 50 תהיה מוזיקה טובה אשר תתאים הן לשכבת הגיל הצעירה יותר והן לשכבת גילו של החוגג אשר תוכל להתרפק על שירים נוסטלגיים ברחבת הריקודים.

צלם – אל תחסכו בצלם, חשוב שיהיה מי שיתעד כל רגע מאירוע מיוחד זה, שכן זו מזכרת שתשמר לשנים הבאות ותוכלו להביט בה ולהזכר עד כמה מיוחד היה האירוע הזה.

עיצוב – אם יש ברשותכם תקציב המאפשר לעצב את האולם תוכלו לעשות ככל העולה בדמיונכם, החל מלמלא את האולם בבלוני הליום צבעוניים עם הספרה 50 מופיעה בכל מקום ועד לסידורי פרחים גדולים ומרשימים אשר יקבלו את פני האורחים שלכם וירשימו אותם עד מאד.

זמר – אם יש לבעל/ת זמר/ת אהובים תוכלו להפתיע אותם ולהביא את הזמר/ת האהובים עליהם להופיע במיוחד באירוע יום ההולדת שלהם.

יומהולדת

כאמור, יומהולדת חוגגים פעם בשנה אבל יום הולדת 50 חוגגים פעם ביובל! לכן השקיעו במאורע הנפלא הזה. במידת הצורך אף חסכו עבורו זמן מה לפני בכדי שכשיגיע האירוע, יהיה ברשותכם תקציב נאה המיועד אך ורק לחגיגה הזו.

0 תגובות

השאירו תגובה

רוצה להצטרף לדיון?
תרגישו חופשי לתרום!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *