מסיבות חברה בתל אביב

אם גם אתם רוצים מסיבת חברה אנרגטית שכל העובדים ידברו עליו למחרת בעבודה, ולערוך מסיבה  חברה עם קונספט מנצח, באווירה יוקרתית עם עיצוב אורבני הגעתם למקום הנכון!

כולנו יודעים שמסיבות חברה  מגבשות את העובדים ומשפיעים על ההווי והגיבוש בחיי היום יום בארגון.

החלטתם על מסיבת חברה? מצאנו את האולם השווה ביותר, אולם שיעניק לכם עיצוב אורבני עם פרטי אספנות, מערכות הקרנה, סאונד ותאורה ייחודיות.

אחד האירועים להם מצפים כל עובדי החברה הוא מסיבת חברה לכן כדאי להשקיע באירוע את מירב המאמצים.

מסיבת חברה היא האירוע באמצעותו יישבר הדיסטנס וכל העובדים יהפכו לאחד.

במקום ניתן לקיים מגוון רחב של אירועים עסקיים עד 150 אורחים כגון: כנסים, השקות, הרמות כוסית, מסיבות חברה, מסיבות קוקטייל , מסיבות חג ועוד.

ברשותנו מגוון קונספטים ותפאורות לאירוע מסיבתי שלך כגון: קזינו לאס וגאס, טברנה יוונית, בחזרה לשנות ה-80, פול מון פארטי, מסיבת רחוב, לילות הוואנה קובה, סובב עולם ועוד.

מוזיקה, ריקודים, אווירה טובה, כמובן רק מגבירים את התיאבון, מסיבת חברה חייבת להגיע עם קייטרינג  משובח אותו תמצאו באולם KITCHEN8 בסגנון ארוחת מזנוני שף או ארוחה סביב שולחנות בהגשת בופה .

 

לאירועים העסקים אצלנו יש אופי מנצח

ל KITCHEN8  אווירה בעלת אופי ייחודי וביתי, תפריט איכותי בניצוחם של השפים קובי ואלי אדרי אשר יהפכו כל אירוע עסקי לחוויה יוצאת דופן ומהנה.
באולם מערכת הקרנה עם שני מסכי ענק, תאורה מרחבית, תאורה עיצובית על הקירות השקופים המקיפים את האולם, וילונות דקורטיביים, מערכות הגברה, חניון צמוד ועוד שפע רב של משאבים יקלו על הפקת האירוע העסקי שלכם

יצירת קשר

    כל הזכויות שמורות ל KITCHEN8
    Share on Facebook
    שינוי גודל גופנים
    ניגודיות