חתונה קטנה בתל אביב

אחד מהערבים המרגשים ביותר בחיי הזוגיות הוא יום החתונה, בו מציינים בני הזוג בהתרגשות רבה את מחויבותם הרגשית האחד כלפי השני. על מנת להפוך אותך למיוחד חשוב להתכונן אליו כראוי.

על מנת לבסס את כלל ארגון החתונה יש כמובן לבחור במקום בו ייערך האירוע. עבור תושבי תל אביב קיימת האפשרות בבחירה של אולם חתונות בתל אביב שיאפשר הזמנה של מאות אורחים ואף בחירה של חתונה קטנה בתל אביב – חתונה בדגש על מקום אינטימי המאפשר אירוע מצומצם למשפחה וחברים קרובים.

אולם חתונות ואירועים? יש לבדוק שקיים רישיון עסק

חשוב לדעת שרישיון עסק לאולם או גן אירועים מהווה בעצם חותמת מבחינת החוק בישראל בכל הנוגע להיותו של המקום כבטיחותי, מקום אשר המבנה שלו נבדק, המטבח שמפעילים בו עומד בכל הכללים והתקנים התברואתיים ובמקום ישנו את הציוד הנדרש לכל מקרה חירום שחלילה עלול לקרות בו. על מנת שבעלי אולמות האירועים יזכו בקבלת הרישיון, נדרשים אישורים של משטרת ישראל, כיבוי אש, משרד הבריאות והמשרד להגנת הסביבה.

הזמן הרב שלוקח לקבל את האישורים הללו מביא מקומות רבים להפעיל את אולם האירועים שלהם בטרם זכו לרישיון. הדבר כמובן נוגד את החוק וטומן בחובו סכנה ממשית של האורחים במקום – דבר שבני הזוג אשר מתכננים את חתונתם לא ירצו לקחת באחריותם.

מעבר לסיכון הבטיחותי של מקומות ללא רישיון, קרו לא פעם מקרים שבני זוג מצאו עצמם מחפשים מקום חדש לחתונתם מספר ימים לפני התאריך שנקבע וזאת בשל סגירת האולם על ידי הרשויות משום שפעלו ללא רישיון.

כשרות המטבח

עבור ציבור רחב בישראל המגיע לאולמות אירועים, חשוב שאותו אולם יפעל תחת אישור הרבנות המקומית. בתחום הכשרות ישנן  מספר רמות שונות של כשרות הנוגעת למסעדות ואולמות אירועים. בני הזוג אשר מכירים  את מידת שמירת הכשרות של האורחים המגיעים לחתונתם יחפשו  מקום שעומד ברמת הכשרות הנדרשת.

אפשרות נוספת היא לבחור באולם אירועים אחד שיעניק את החלל לקיום האירוע ואת האוכל לאירוע תספק חברת קייטרינג איכותית אשר מחזיקה את הכשרות המתאימה לבני הזוג וכלל האורחים בחתונתם.

הכירו את הKITCHEN8 אולם אירועים בתל אביב

לפרטים ואירועים התקשרו למספר > 03-9445060

0 תגובות

השאירו תגובה

רוצה להצטרף לדיון?
תרגישו חופשי לתרום!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *